Knut Valinder oljemålning

Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNUT VALINDER (1909-1987): "Fasaner", signerad Knut Valinder, olja på duk, ca 24x33 cm

462284

2017-05-16