Helge Artelius julmotiv

Helge Artelius julmotiv
Helge Artelius julmotiv
Helge Artelius julmotiv
Helge Artelius julmotiv

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGE ARTELIUS (1895-1989): (2) Julmotiv, signerad Artelius, akvarell, ca 18x15 cm vardera

462289

2017-05-16