I Savini oljemålning

I Savini oljemålning
I Savini oljemålning
I Savini oljemålning
I Savini oljemålning
I Savini oljemålning
I Savini oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

I SAVINI (1900-tal), exteriör med kvinna, olja på duk, signerad I Savini, ca 79x53 cm

462302

2017-05-16