Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
I SAVINI (1900-tal), exteriör med kvinna, olja på duk, signerad I Savini, ca 79x53 cm
462302
2017-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här