Bo Notini

Bo Notini
Bo Notini
Bo Notini
Bo Notini
Bo Notini
Bo Notini
Bo Notini
Bo Notini

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO NOTINI, vägglampor, Glössner & Co., Stockholm 1940-tal, 1 par, kupor i klarglas med blästrad dekor av figurer, höjd ca 35 cm

Visst slitage

462320

2017-05-16