Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIRBEGOVIC KEMAL (född 1939), "Kemal la seine des fenetres r pavlovic", mapp med etsningar, 12 blad samt 6 blad på papp, boxens mått 54x68x8 cm
Smärre slitage
462331
2017-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här