Taburett
2017-05-16
462338
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TABURETT, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgylld, rosa textilklädsel, sitthöjd ca 45 cm
Visst slitage