Maria Miesenberger färglitografi

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARIA MIESENBERGER (född 1965): Träff, signerad, daterad och numrerad Maria Miesenberger -99, 189/290,
färglitografi, 39x38 cm

462362

2017-05-16