Matsalsmöbel

Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel
Matsalsmöbel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 6 dlr., 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor, bonat lövträ, bestående av: skåp, bord med 2 läggsskivor samt 4 stolar, bordets höjd ca 74 cm, diameter ca 110 cm, iläggsskivorna á 48 cm, sitthöjd ca 45 cm, skåpets höjd 186, 104x43 cm, nyckel finns

Bruksslitage

462383

2017-05-16