Matsalsmöbel
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSMÖBEL, 6 dlr., 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor, bonat lövträ, bestående av: skåp, bord med 2 läggsskivor samt 4 stolar, bordets höjd ca 74 cm, diameter ca 110 cm, iläggsskivorna á 48 cm, sitthöjd ca 45 cm, skåpets höjd 186, 104x43 cm, nyckel finns
Bruksslitage
462383
2017-05-16