Nils Göran Brunner oljemålning
2017-05-16
462397
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS GÖRAN BRUNNER (1923-1986): Franskt landskap, signerad och daterad 72, ca 21,5x29 cm