Stig Lindberg Berså

Stig Lindberg Berså
Stig Lindberg Berså
Stig Lindberg Berså
Stig Lindberg Berså
Stig Lindberg Berså
Stig Lindberg Berså
Stig Lindberg Berså
Stig Lindberg Berså

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STIG LINDBERG, "Berså", Gustavsberg, formgiven 1960, tryckt dekor i grönt av stiliserade blad, bestående av: kanna, skål, gräddkanna, 1+1 fat, 4 äggkoppar, karott med lock, 6 mattallrikar

Dekor ställvis med slitage, nagg förekommer

462415

2017-05-16