Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JARDINJÄRER, 2 st, 1900-tal, en med hänklar med lejonmaskaroner, lejontassar, höjd 19-20, längd 35-41 cm
Slitage, bucklor
462429
2017-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här