Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL med konsolhylla, nyrenässans, 1800-talets slut, fanerade med mahogny, konsolhyllan höjd ca 46, 74x37, spegeln ca 148x81 cm

Slitage, repor, utsågade delar

462433

2017-05-17