Ljuskrona Louis XV-stil

Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil
Ljuskrona Louis XV-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-tal, Louis XV-stil, förgylld brons, för sex ljus, höjd 40 cm

Borrad för el, renoverad, limmade ljusarmar

462449

2017-05-17