Emaljtavla

Emaljtavla
Emaljtavla
Emaljtavla
Emaljtavla

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAVLA, cloisonnéimitation, troligen Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av gestalt med lur, ca 44x34 cm.

Smärre slitage.

462457

2017-05-20