Taklampa zodiac
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKLAMPA, nautica, 1900-talets första hälft, format glas med deokr av Zodiac stjärntecken, trästomme, höjd ca 18, 120x56 cm
Visst slitage, glaset skadat i ena hörnet vilket inte syns utifrån
462472
2017-05-17