Erco spotlights

Erco spotlights
Erco spotlights
Erco spotlights
Erco spotlights
Erco spotlights
Erco spotlights
Erco spotlights
Erco spotlights
Erco spotlights
Erco spotlights

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

ERCO, spotlights, 1 par, 1970-tal, metall och plast, längd ca 20 cm

Smärre slitage

462492

2017-05-17