Knut Janson Djurgården Stockholm

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT JANSON (1882-1966): "Höstdag på Djurgården", signerad och daterad Knut Jansson 1924, olja på träpannå, 26,5x35 cm

462498

2017-05-17