Zentima armbandsur i 14 k guld

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ZENTIMA, armbandsur, 14 k guld, 1970-tal, manuellt urverk, safirglas, boettnr. 732906, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 21 mm, etui medföljer

Går vid Inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage.

462504

2017-05-17