Supkoppar silver
2017-05-17
462531
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SUPKOPPAR, 21 st., silver, 1900-tal, svenska stämplar, höjd ca 5 cm, vikt ca 800 g
Gravyrer