Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, nyrokoko, bronserat trä samt pastellage, krön med 2 fåglar, sannolikt August Brincks spegelfabrik, Stockholm, 1890-tal, ca 92 x 63 cm
Bruksspår, lagning, smärre färgborfall
462558
2017-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här