Märta Måås-Fjetterström

Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström
Märta Måås-Fjetterström

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Vit botten", matta, formgiven före 1919, rölakan, signerad MMF, tillverkad före 1941, ca 400x290 cm

Ställvis hårt slitage, hål, fläcakr

462559

2017-05-23