Urnor alabaster

Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster
Urnor alabaster

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNOR, 1 par, med lock, omkring 1900, alabaster, dekor med drakfigurer, höjd ca 85 cm

Skador, lagningar, delar saknas Lösa delar hämtas i kundtjänst

462561

2017-05-17