Bordsarmatur Cloisonne

Bordsarmatur Cloisonne
Bordsarmatur Cloisonne
Bordsarmatur Cloisonne
Bordsarmatur Cloisonne

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSARMATUR, cloisonné, Kina, 1800-tal, dekor av reserver med drakar samt fenixfåglar, höjd ca 48 cm

Slagskador, emaljborfall

462570

2017-05-17