Vaser Japan Cloisonné

Vaser Japan Cloisonné
Vaser Japan Cloisonné
Vaser Japan Cloisonné
Vaser Japan Cloisonné
Vaser Japan Cloisonné
Vaser Japan Cloisonné
Vaser Japan Cloisonné
Vaser Japan Cloisonné

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 7 st., cloisonné, Japan, 1900-tal, varierande dekor av blommor, höjd ca 10-22 cm

Slitage

462576

2017-05-17