Slaglåspistol August Lindell

Slaglåspistol August Lindell
Slaglåspistol August Lindell
Slaglåspistol August Lindell
Slaglåspistol August Lindell
Slaglåspistol August Lindell
Slaglåspistol August Lindell
Slaglåspistol August Lindell
Slaglåspistol August Lindell
Slaglåspistol August Lindell
Slaglåspistol August Lindell

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, svensk, 1860-tal, oktagonal räfflad damaskerad pipa, kaliber 12 mm, ställbart tryck, signerad August Lindell C:G:Stad, kolv i valnöt, längd 42 cm

omstockad

462579

2017-09-24