Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGLÅSPISTOL, svensk, 1860-tal, oktagonal räfflad damaskerad pipa, kaliber 12 mm, ställbart tryck, signerad August Lindell C:G:Stad, kolv i valnöt, längd 42 cm
omstockad
462579
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här