Champagnestrutar 1800-tal

Champagnestrutar 1800-tal
Champagnestrutar 1800-tal
Champagnestrutar 1800-tal
Champagnestrutar 1800-tal
Champagnestrutar 1800-tal
Champagnestrutar 1800-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

9 000 SEK

CHAMPAGNESTRUTAR, 10 st, glas, etsad dekor, 1800-talets första hälft, höjd ca 20 cm

Varav 3 glas med kantnagg. Mindre fotnagg.

462583

2017-05-24