Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK
CHAMPAGNESTRUTAR, 10 st, glas, etsad dekor, 1800-talets första hälft, höjd ca 20 cm
Varav 3 glas med kantnagg. Mindre fotnagg.
462583
2017-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här