Cloisonné

Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné
Cloisonné

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINDRE VASER, FAT, 24 dlr., cloisonné, Kina samt Japan, 18/1900-tal, varierande dekor av blommor, höjd ca 5-13 cm

Skador, slitage

462588

2017-05-17