Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938), vaser samt skål, 3 dlr., glas, Åfors, signerade, höjd ca 9-14 cm
En med slipat nagg
462627
2017-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här