Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TOMTAR, 6 st., 5 i lergods, 1 av gips, polykromt bemålade, 1900-tal, 2 stkn märkta Gräfenroda, DDR, höjd ca 13-21 cm
2 tomtar med lagningar
462646
2017-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här