Kniv, samehantverk
Valmis
2017-05-21
462648
| Korkein tarjous | 6 400 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
LARS LEVI SUNNA, storkniv, samearbete, graverat renhorn, signerad o daterad LLSunna -71, blad märkt B&S, längd 31 cm