Einar Nerman litografier
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EINAR NERMAN (1883-1983): (12) Solstickan, litografi, signerad Nerman och numrerad 291/300 ex, motivets mått ca 18x14 cm, ramad, tillsammans med mapp "Sagor", 11 litografier, signerade Nerman i trycket, bladstorlek ca 43,5x31 cm
Mappens omslag med slitage
462667
2017-05-21