Brickbord Hällestad Ikea

Brickbord Hällestad Ikea
Brickbord Hällestad Ikea
Brickbord Hällestad Ikea
Brickbord Hällestad Ikea
Brickbord Hällestad Ikea
Brickbord Hällestad Ikea
Brickbord Hällestad Ikea
Brickbord Hällestad Ikea

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKBORD, rokokostil, lös bricka, bemålat lövträ, brännmärkt "Ikea of Sweden, Riksantikvariämbetet Hällestad, AM", Ikeas 1700-talsserie, 1900-talets andra hälft, höjd 77, 72 x 56 cm

Bruksslitage, torrspricka, lacksprickor

462668

2017-05-17