Brickbord Hällestad Ikea
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKBORD, rokokostil, lös bricka, bemålat lövträ, brännmärkt "Ikea of Sweden, Riksantikvariämbetet Hällestad, AM", Ikeas 1700-talsserie, 1900-talets andra hälft, höjd 77, 72 x 56 cm
Bruksslitage, torrspricka, lacksprickor
462668
2017-05-17