Mont Blanc Master piece

Mont Blanc Master piece
Mont Blanc Master piece
Mont Blanc Master piece
Mont Blanc Master piece
Mont Blanc Master piece
Mont Blanc Master piece
Mont Blanc Master piece
Mont Blanc Master piece

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

MONT BLANC, reservoarpenna, Master piece, 14 k guld, 1950-tal, refnr. 744-n, längd 135 mm, diameter 13 mm, vikt 39 g, originalstift 14 k guld, senare etui medföljer

Kuntoraportti

Smärre bruksslitage, med fält anpassat för namngravyr

462676

Päivämäärä:

2017-05-20