Möbel jugend

Möbel jugend
Möbel jugend
Möbel jugend
Möbel jugend
Möbel jugend
Möbel jugend
Möbel jugend
Möbel jugend

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖBEL, jugend, tidigt 1900-tal, hylla med öppna hyllplan samt väggspegel, mått hylla höjd ca 97. 60x27, mått spegel 86x50 cm

Senare bemålning, bruksslitage

462679

2017-05-17