Sängar gustaviansk stil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNGAR, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, bäddmått 90 total längd ca 213 cm, dekorknoppar finns att avhämta vid Utlämningen
Slitage, sprickor, färgbortfall
462680
2017-05-18