Sängar gustaviansk stil

Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil
Sängar gustaviansk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGAR, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, bäddmått 90 total längd ca 213 cm, dekorknoppar finns att avhämta vid Utlämningen

Slitage, sprickor, färgbortfall

462680

2017-05-18