Klubbat för:
7 400 SEK
8 000 SEK
SPISELKRANS, 1900-tal, marmor, dekor av kvinnofigurer i brons, höjd ca 110, bredd 139 cm, 2 mindre lösa delar finns att avhämta vid Utlämningen
Lagningar, skador
462732
2017-05-18