Spiselkrans marmor

Spiselkrans marmor
Spiselkrans marmor
Spiselkrans marmor
Spiselkrans marmor
Spiselkrans marmor
Spiselkrans marmor
Spiselkrans marmor
Spiselkrans marmor
Spiselkrans marmor
Spiselkrans marmor

Klubbat för:

7 400 SEK

8 000 SEK

SPISELKRANS, 1900-tal, marmor, dekor av kvinnofigurer i brons, höjd ca 110, bredd 139 cm, 2 mindre lösa delar finns att avhämta vid Utlämningen

Lagningar, skador

462732

2017-05-18