Roland Svensson litografier

Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2002): (5 st), Dansbana, "Skärgårdsvinter" (2), Sittande man med käpp, Skärgårdsöga, signerade, 2 numrerade 3/25 och 12/30, 12x12 (samramade), 8,5x13, 15x10 och 8x13 cm

inramade och oramade, 1 saknar glas, gulnader, fläckar

462784

2017-05-23