Matsalsbord gustaviansk stil
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSALSBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, med en iläggsskiva (sarg), dekor av bandfläta samt kannelyr, gulvit bemålning, höjd ca 75 cm, diameter ca 110 cm, skivan 55 cm, total längd ca 165 cm
Slitage
462795
2017-05-18