Spottkopp skuret trä

Spottkopp skuret trä
Spottkopp skuret trä
Spottkopp skuret trä
Spottkopp skuret trä
Spottkopp skuret trä
Spottkopp skuret trä
Spottkopp skuret trä
Spottkopp skuret trä

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPOTTKOPP, 1800-talets slut, skuret trä, i form av sköldpadda, insatts i zink, höjd 12, längd 33 cm

Slitage och skador

462802

2017-05-18