Willem de Geer oljemålningar

Willem de Geer oljemålningar
Willem de Geer oljemålningar
Willem de Geer oljemålningar
Willem de Geer oljemålningar
Willem de Geer oljemålningar
Willem de Geer oljemålningar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILLEM DE GEER (1927-84): Skrindan, signerad willem De Geer, olja på duk, ca 65x92 cm

462810

2017-05-19