Bertil Berntsson oljemålning

Bertil Berntsson oljemålning
Bertil Berntsson oljemålning
Bertil Berntsson oljemålning
Bertil Berntsson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL BERNTSSON (född 1921): "Modell I", olja på duk, osignerad, ca 87x131 cm

Ytskadkor och krackeleringar

462813

2017-05-19