Henri Sert oljemålning

Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning
Henri Sert oljemålning

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HENRI SERT (1938-1964): ´´Häst före starten´´, monogramsignerad och daterad H.S-H 1959, olja på duk, ca 73x117 cm

Dukskada

462815

2017-05-19