Lars Norrman oljemålning

Lars Norrman oljemålning
Lars Norrman oljemålning
Lars Norrman oljemålning
Lars Norrman oljemålning
Lars Norrman oljemålning
Lars Norrman oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): ´´Eskimåflicka i danskt töj´´, signerad Lars Norrman, olja på duk, ca 100x81 cm

462816

2017-05-19