Helmut Mantel

Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): Musiker, signerad E H Mantel, olja på duk, ca 125x79 cm

462817

2017-05-19