Golvlampa mässing

Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, mässing, 1970-tal, märkt "Elit", höjd ca 120 cm

Smärre slitage

462833

2017-05-18