Otte Sköld oljemålning

Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958): Timmerlass, signerade Otte.S, olja på pannå, ca 73x92 cm

462834

2017-05-19