David Rosén byrå

David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAVID ROSÉN, "Futura", byrå, Nordiska Kompaniet 1954, fanérad med mahogny, 4 lådor, draghandtag i mässing, plakettmärkt, höjd 74, 60,5 41,5 cm

Nyckel saknas, skador och slitage

462853

2017-05-18