Karmstol i empirestil

Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil
Karmstol i empirestil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, empirestil, bestad mahogny, skinnklädd sits, 18/1900-tal, höjd 88, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage.

462858

2017-05-18