Hildegard Thorell oljemålning

Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

HILDEGARD THORELL (1850-1930): Blomsterstilleben, signerad och daterad Hildegard Thorell 1905, olja på duk, ca 71x34 cm

462873

2017-05-18